Menu

اخبار بسیج

آخرین رویدادهای بسیج

نشست صمیمی مسئول سازمان بسیج و عضو شورای اسلامی شهر تهران با اعضاء شورای بسیج منطقه 7
ایجاد شده توسط : basij در 1393/02/20 01:33:03 ب.ظ

نشست صمیمی مسئول سازمان بسیج شهرداری و عضو شورای اسلامی شهر تهران با اعضاء شورای بسیج منطقه 7


محسن پیر هادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران و هیئت همراه در نشست شورای حوزه مقاومت بسیج منطقه 7حضور یافت و از نزدیک با کارکنان و پرسنل بسیجی شهرداری منطقه 7 دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج شهرداری منطقه 7 ، محسن پیرهادی عضو شورای اسلامی شهر تهران در ابتدا با حضور در نشست صمیمی شورای حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه با بسیجیان شاغل در منطقه و نواحی پنج گانه دیدار و گفتگو کرد.
اعضای حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 7 نیز با صراحت به بیان دیدگاه ها و نظرهای خود در زمینه های مختلف پرداختند.
در ادامه محسن پیرهادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با تشکر از حضار بسیجی که با درایت به نقد و بررسی موضوعات ، چه در حوزه شغلی و چه در حوزه سازمانی می پردازند گفت : یکی از مسائل اساسی در فرهنگ بسیجی دقت در قضاوت هاست که در انتقاد منصفانه و دلسوزانه علی رغم برخی ضعف های موجود ، برایند عملکرد افراد در نظر گرفته شود.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با اشاره به سخنی از امام راحل (ره) که می فرمود : "اگر کار برای خدا باشد خستگی  ندارد  " و ی ادامه داد : افتخار می کنیم که حدود 47 هزار بسیجی در شهرداری تهران با تلاش بی وقفه ، به عنوان چشم بینای انقلاب و اسلام حضور دارند .
پیر هادی در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت های جاری حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 7 و تاکید بر جذب حداکثری ، اهتمام به مناسبت های انقلابی و مذهبی ، اقدامات فرهنگی و عملیاتی که می بایست بسیار دقیق انجام شود ، از همه بسیجیان حاضر خواست اصل "همگرایی" را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
 وی با تشریح اهمیت همگرایی بین بسیجیان از "محبت و خوش بینی" به عنوان دو رکن اصلی روحیه بسیج و بسیجی نام برد و افزود : اگر قبول داریم که در جایگاه بسیج نشستیم باید با فرهنگ بسیجی کار کنیم  و همدیگر رو در مسیر حق پوشش دهیم .
پیرهادی در ادامه حاضرین بسیجی را به دقت بیشتر در اجرای فعالیت های حوزه بسیج فراخواند و افزود: اگر همه فعالیت ها در حوزه بسیج به ظاهر صد در صدی اجرا شود منتها محتوای انقلابی و دینی نداشته باشد ، برای تحقق امت اسلامی کمک نکند و فعالیت های پراکنده ای باشد که به همگرایی منتج نشود ؛ ارزش همه اقدامات از میان می رود.
در ادامه دکتر نگهبان شهردار منطقه 7 با بیان خاطراتی از عرصه نبرد هشت ساله دفاع مقدس خطاب به کارکنان و مدیران بسیجی منطقه گفت : خداوند متعال را شاکریم که نیروهای مستعد و بسیجی منطقه 7 از نیروهای ارزشی و متدین هستند که حضور این همکاران توانا در تحقق مدیریت جهادی که سرلوحه فعالیت های شهرداری تهران است کمک می کند.
وی با اشاره به آرامش و امنیت امروز مردم در سایه وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود : دشمن تلاش می کند با تمام جاذبه ها و استفاده از رخنه ها راه انحراف جوانان این مرز و بوم را مهیا کند که تنها عامل مانع در تحقق اهداف شوم دشمنان اسلام و انقلاب ، اشاعه و تبلیغ فرهنگ بسیجی است .
دکتر نگهبان با بیان این که تلاش کنیم در همه زمینه ها روحیه فعال بسیجی را احیا کنیم به عنوان مصداقی از اقدامات بسیج گونه منطقه 7  افزود : تیم سلامت و پزشکی شهرداری منطقه در مساجد سطح منطقه  پیش از ملاقات عمومی مستقر می شوند و به هم منطقه ای ها خدمات رایگان درمانی ارائه می دهند.
شهردار منطقه 7 بسیجی را الگوی ارزشی جامعه دانست و افزود: همانطور که در عرصه عملیات های مختلف و دشوار دفاع مقدس همواره بسیجیان خط شکن بودند ،امروز نیز برادران بسیجی بدون هیچ چشم داشت و طلبی در راهی که با غایت ایمان انتخاب کردند ،ثابت قدم اند.
گفتنی است در ابتدای این دیدار سعید کاشانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 7  گزارشی از عملکرد این حوزه ارائه داد.
print
rating
  نظرات

نظر جدید
ایجاد شده توسط : بسیج در 1393/02/20 01:56:42 ب.ظ
نظر جدید