Menu

نمایش اخبار

نمایش خبر
نشست تدوین برنامه های اوقات فراغت در منطقه 7 تاریخ انتشار خبر : 1397/4/20 10:32:0
image

 


نشست تدوین برنامه های اوقات فراغت شهروندی با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی و جمعی از معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه 7 برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در ابتدای این نشست فائزه دولتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 7 با بیان ویژه برنامه های اوقات فراغت تابستانه شهروندی در منطقه، افزود: با توجه به ضرورت بهینه سازی اوقات فراغت شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان در فصل تابستان، سعی داریم برنامه های آموزشی را با خلاقیت بیشتر و با محوریت موضوع های اجتماعی و شهری در مدارس و سطح منطقه برگزار کنیم.

 

وی با اشاره به برگزاری برنامه های تابستانه منطقه ویژه دانش آموزان از پایان تیرماه تا 10 شهریورماه، گفت: تعامل و همکاری مسئولین آموزش و پرورش با مدیران شهری برای برنامه های انگیزشی آموزشی و ورزشی بسیار حائز اهمیت است.

 

در ادامه این نشست هر یک از معاونین پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه 7 نیز گزارشی از فعالیت های اجرایی تابستانه در مدارس ارائه کردند.

 

گفتنی است در این جلسه، رئیس ادارات سلامت، تربیت بدنی و ساماندهی نیز حضور داشته و به بیان محوریت برنامه های اجرایی آموزشی برای دانش آموزان پرداختند.

 

 

 


print
rating
  نظرات