Menu

نمایش اخبار

نمایش خبر
برگزاری مراسم تقدیر از پرسنل دارای معلولیت شاغل در منطقه 7 تاریخ انتشار خبر : 1397/9/13 11:11:0
image

مراسم تقدیر از پرسنل دارای معلولیت شاغل در منطقه 7 با حضور شهردار، معاون توسعه منابع انسانی و جمعی از مدیران منطقه همزمان با روز و هفته جهانی معلولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در ابتدای این نشست سمیه حاجوی ضمن گرامیداشت نامگذاری روزی به نام روز جهانی معلولان، اعلام کرد: از آنجا که یکی از رویکردهای اصلی شهرداری تهران، ارائه خدمات مطلوب به کم توانان است از این رو، روز و هفته جهانی معلولان فرصتی مغتنم را فراهم کرده تا بتوانیم به این بهانه به مشکلات و معضلات این قشر از جامعه به طور ویژه بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه ایجاد محیطی متناسب با نیاز معلولان برای حضور پویا و مؤثر آن‌ها در جامعه امری ضروری است، خاطرنشان کرد: در نظر داریم تا در کمیته مناسب سازی معابر که در منطقه 7 وجود دارد، دو تن از معلولان شاغل در منطقه به نمایندگی از دیگر عزیزان حضور یابند تا بتوانند مشکلات و معضلاتی که آنها با آن روبرو هستند را مطرح و ما رفع این موارد را در دستور کار منطقه قرار بدهیم.

شهردار منطقه 7 با تاکید بر اینکه در ساخت پروژه های سطح شهر نگاه معلولین در آنها لحاظ نشده است، یادآور شد: اگر در ساخت پل ها، مترو، بی آرتی و ... رفاه و دسترسی معلولین به درستی درنظر گرفته می شد این عزیزان با این حجم از مشکلات در شهر روبرو نبودند و به راحتی می توانستند در شهر تردد کنند.

وی ضمن بیان این مطلب که معلولین از جمله پرسنلی هستند که با وجود معلولیت ، همکاری چشمگیری در امر خدمت رسانی در پیشبرد اهداف سازمانی دارند، عنوان کرد: رسیدگی و تامین رفاه حال این عزیزان جزء وظایف اصلی مدیران و مسئولین سازمانی است و با همکاری و همدلی می توان زمینه رشد و شکوفایی استعدادهایشان را فراهم ساخت.

در پایان شهردار منطقه 7 از کارکنان معلول شاغل در این منطقه با اهدا تقدیر نامه و کارت هدیه تشکر و قدردانی کرد.