Menu

نمایش اخبار

نمایش خبر
روایتی از عید سعید قربان در منطقه 7 تاریخ انتشار خبر : 1398/5/22 15:47:0
image

همزمان با عید سعید قربان شهرداری منطقه 7 با همکاری در آماده سازی فضای مصلی امام خمینی ( ره ) و همچنین برپایی جایگاه عرضه بهداشتی دام به شهروندان مومن و نمازگزار خدمات شایسته ای را عرضه نمود

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در جهت آماده سازی فضای مصلی امام خمینی ( ره ) برای برگزاری نماز باشکوه عید سعید قربان و به منظور رفاه حال شهروندان معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه اقدام به نظافت و پیرایش محیطی داخل و خارج مصلی و خیابانهای اطراف آن نمود . همچنین در راستای تسهیل دسترسی شهروندان به دام سالم و بهداشتی و جلوگیری از آلودگی های ناشی از عرضه غیر بهداشتی دام جایگاهی واقع در خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید مفتح راه اندازی شد

گفتنی است جایگاه مذکور در سه بخش فرهنگی ، عرضه دام و قربانگاه ایجاد شد تا شهروندان ضمن دسترسی به دام سالم و بهداشتی و با قیمت مصوب از برنامه های فرهنگی برگزار شده در محل جایگاه نیز بهره مند شوند .

لازم به ذکر است با حضور دامپزشک در این جایگاه موازین بهداشتی برای جلوگیری از انتقال بیماری های مشترک بین انسان و دام رعایت شد و همچنین عرضه و ذبح شرعی دام از مواردی بود که به آن توجه شد .

بر اساس این گزارش با هماهنگی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران دام زنده پس از کنترل بهداشتی از دامداران معتبر به این محل منتقل شده و در روز عرفه و عید سعید قربان به متقاضیان عرضه شد و با در نظر گرفتن پارکینگ اختصاصی ، غرفه آموزش بازیافت و فضای سبز از سوی منطقه 7 تلاش شد خدمات مطلوب تری به شهروندان ارائه شود .

گفتنی است شهردار و جمعی از مدیران منطقه 7 قبل از برگزاری این مراسم از محل بهداشتی عرضه دام زنده بازدید و دستورات لازم جهت ارائه خدمات هرچه با کیفیت تر به شهروندان را صادر کردند .